Princeshat e Disney siç nuk i keni parë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Princeshat e Disney siç nuk i keni parë

NULL NULL
06/10/2015

Disa adoleshentë të sotëm janë rritur duke parë personazhet e Disney, Belle, Ariel dhe Pocahontas në televizion, por nuk i kanë parë kurrë këto princesha kështu.

Një projekt i ri ka ridizenjuar princeshat në hot dog, me mjaft imagjinatë. Fotot e organizuara nga Lucky Peach, tregojnë heroinat të formuara nga djathi, mustarda, qepa e kuqe për të krijuar flokët, veshjet dhe stilin, transmeton Top Channel.