Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prince Caffe befason banorët, i dërgon kartolinat tek personat e tyre të dashur (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 00:21
Prince Caffe

Gjatë javës, banorët kanë shkruar kartolina për më të dashurit e tyre.

E Prince Caffe i ka befasuar ata, duke i dërguar këto kartolina, tek ata persona.

Banorët të emocionuar kanë ndjekur momentet e leximit të kartolinave të tyre dhe mesazhet që u kanë dhënë më pas personat e dashur.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.