18:16, 6 Korrik 2019

Tërmeti që tronditi mbrëmjen e djeshme Kaliforninë e Jugut, u kap edhe nga kamera e studios televizive të kanalit CBS Los Angeles.

Gjatë programit të drejtpërdrejtë të orës 20:00, përkatësisht lajmeve të mbrëmjes, të dy prezantuesit shihen se si për shikuesit sqarojnë se janë duke përjetuar dridhje të forta të tokës, si dhe pas disa sekondash paralajmërojnë se duhet të futen nën tavolinë në mënyrë të t’i shpëtojnë ndonjë aksidenti.

Për më shumë, klikoni në videon e mëposhtme:

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë