Pressly në Los Anxhelos - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pressly në Los Anxhelos

NULL NULL
17/10/2015

 

Aktorja Jaime Pressly së fundmi është e angazhuar në serialin komik Mom.

Të premtën ajo ka qenë në një mbrëmje të organizuar për çështje humanitare në Los Anxhelos, transmeton Klan Kosova.

Ajo ishte e veshur e tëra me të zëza dhe pozonte me tërë vetëbesim përpara fotografëve.

Pressly, është bërë e njohur me rolin e saj të Joy Truner në My Name Is Earl, për të cilinë është nominuar dy herë për çmimin Emmy.

jaimie