Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Presion i tepërt” Alba, nuk arrin t’i ndalë lotët në dhomën e rrëfimit (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 23:26

Sonte në ‘Prime’, Alba ka filluar të qajë për shkak se u ndje e prekur nga deklaratat që i thanë banorët e tjerë.

Ajo u prek dhe ka qarë për një kohë të gjatë, në dhomën e rrëfimeve ajo tha se gjatë tërë kohës është munduar që të mos bëjë askënd të ndjehet keq nga ajo.

Krejt kjo deklaratë e saj vjen pasi u akuzua se nuk është e sinqertë me djemtë e shtëpisë që kanë shprehur pëlqim për të./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.