12:08, 27 Qershor 2019

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka arritur në Osaka të Japonisë.

Kjo në kuadër të pjesëmarrjes së tij në Samitin e G20-ës, njofton Klan Kosova.


Donald Trump udhëtimin e tij e bëri ndërsa dhe po komentonte debatin e parë demokratik për garën presidenciale të 2020-ës.

Ai goditi rëndë me një të vetme cicërimë në llogarinë e tij sociale, duke u ankuar se ka dicka të mërzitshme dhe ”nuk po i rrihet”, njofton Klan Kosova.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë