Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Premierë Robin Thicke ft. Nicki Minaj (AUDIO)

NULL NULL
06.08.2015 19:00

Robin Thicke ka lansuar zyrtarisht këngën e tij “Back Together” në bashkëpunim me Nicki Minaj, dhe tani mund ta dëgjoni komplet në audio.

Këngëtari 38 vjeçar dhe mbretëresha e repit Nicki, janë bashkuar për këtë këngë të re, dhe tani është zyrtarizuar me audio, transmeton Klan kosova.

“Jo i fejuar, por ju propozojë të dëgjoni këngën time më të re me Nicki Minaj #BackTogether”, shkroi Robin në Twitter.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.