17:01, 14 Shtator 2018

Loredana dhe Mozzik kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët.

Kënga mbanë titullin ‘Bonnie and Clyde’ dhe është dueti i parë i çiftit.

Projekti është realizuar nga Miksu dhe Macloud, producentët më të cilët po punojnë të dy artistët, njofton Klan Kosova.

Më poshtë videoklipi.