Premier Liga me pauza gjatë ndeshjeve në gjithë Ramazanit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Premier Liga me pauza gjatë ndeshjeve në gjithë Ramazanit

NULL NULL
21.03.2023 15:30
Salah

Premier Liga ka marrë vendim që të gjitha ndeshjet të mund të kenë pak minuta pauzë gjatë kohës sa do të zgjasë ramazani.

Siç shkruan ESPN, pauza do të bëhet për të gjithë lojtarët që do të agjërojnë Ramazanin, transmeton Klankosova.tv.

Kujtojmë se muaji  i shenjtë i Ramazanit për të gjithë myslimanët do të nis më 23 mars dhe do të përfundojë më 20 prill.