Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Prej atëherë kurrë Gjermania dritë me sy në futboll nuk ka parë”, Ganiu duke fol për Edonën (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 18:19

Ganiu u ka treguar banorëve të tjerë se Edona e ka ndarë një legjendë të futbollit gjerman nga bashkëshortja.

Bile ai bënte shaka duke u thënë vajzave se që nga ajo ditë Bundeslinga gjermane nuk ka qenë më lartë.

“Prej atëherë kurrë Gjermania dritë me sy në futboll nuk ka parë”, ka thënë Ganiu./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.