Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prapashtica: Do të doja që ta realizonim vetëm edhe një episod të serialit “Familja Moderne” (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 12:05

I ftuari i radhë te emisioni “Shija e Anës” ishte aktori shumë i dashur, Ilir Prapashtica.

Atij iu bënë shumë pyetje nga publiku, ndër to ishte edhe një për serialin e njohur kosovar “ Familja Moderne “.

Ai tha se do të donte që të realizohej vetëm edhe një episod.

Për ta parë emisionin e plotë dhe kuptuar më shumë klikoni në linkun më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.