Prapa Demi Lovato-s dhe Nick Jonas është Jay Z - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prapa Demi Lovato-s dhe Nick Jonas është Jay Z

NULL NULL
11/11/2015

Rezulton se ka një njeri prapa suksesit shpërthyes të Demi Lovato dhe Nick Jonas…dhe emri i tij është Jay Z.

Burimet e TMZ thonë se në fillim të këtij viti, kompania e Jay Z-së, Roc Nation, ishte bashkuar në heshtje me Philymack shoqërinë administruese që trajton Demi-n dhe Nick, transmeton Klan Kosova.

Sipas burimeve Jay Z ishte shumë i interesuar për të dy këngëtarët.