Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pozicioni i Albës me meshkujt, acaron Bleron (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 23:40
Alba

Blero ka thënë për Albën se “është egoiste nëse nuk e zgjedh njërin nga meshkujt, me shpëtu gjithë njerëzimin”.

Alba i tha Bleros se “a dëshiron me fol me Bledin tash, dëshiron të pajtohesh”.

Ai iu përgjigjë duke i thënë se nuk ka lidhje me Bledin kjo.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme