Postojnë foto të armëve në rrjete sociale, arrestohen - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Postojnë foto të armëve në rrjete sociale, arrestohen

NULL NULL
12.05.2023 11:44
arme

Në Gjakovë janë arrestuar një femër shtetase e Shqipërisë dhe një mashkull kosovar, pasi që të njëjtit raportohet se kishin publikuar në rrjete sociale një armë zjarri.

Nga personat e dyshuar janë sekuestruar dy pistoleta dhe 9 fishekë dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.