Post Malone i shkatërruar pas vdekjes së Mac Miller - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Post Malone i shkatërruar pas vdekjes së Mac Miller

NULL NULL
09/09/2018

Post Malone është shkatërruar pas vdekjes së shokut të tij, Mac Miller.

Artisti tha për TMZ se ai ishte i tronditur nga vdekja e tij dhe tha se ishte një djalë i mirë dhe i dashur,transmeton Klan Kosova.

Reperi tha se ai e dëgjoi shumë muzikën e Mac, u rrit dhe u frymëzua prej ti, madje të dy kishin plane për të bërë një album së bashku.

Miller u gjet i vdekur në një dhomë gjumi në shtëpinë e tij në San Fernando Valley nga një mbidozë e dukshme.