Pos muzikës, kjo është ëndrra e Getinjos (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pos muzikës, kjo është ëndrra e Getinjos (VIDEO)

NULL NULL
15.03.2023 15:20

Getinjo u ka treguar banorëve të tjerë të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova se çfarë ka ëndërr.

Reperi tha se dëshiron që të marrë pjesë në ndonjë film

“E kam ëndërr me marrë pjesë diku ku shihem në çfarëdo roli, vetëm ta shoh vetën në një film, e kam mision”, ka thënë Getinjo.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.