Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pos me Azemin, Alba sqarohet edhe mbi relacionin me Blerandon (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:43

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, Alba pos raportin karshi Azemit, një sqarim ka dhënë edhe në lidhje me relacionin me Blerandon.

Ajo i ka mohuar pretendimet se mund ta ketë përdorur Blerandon dhe vallëzimin për ta bërë xheloz Azemin.

Po ashtu, ka bërë të ditur se nuk egziston asnjë lloj kimie mes saj dhe Blerandos, përpos raportit si miq.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme