Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Portman bën një koment të shkurtër mbi spekulimet për martesën e saj

NULL NULL
21.02.2024 22:08
Benjamin Millepied dhe Natalie Portman
Benjamin Millepied dhe Natalie Portman

Natalie Portman, në një intervistë të, re ka bërë një koment të rrallë lidhur me martesën e saj.

Në verën e vitit 2023, Natalie dhe bashkëshorti i saj Benjamin Millepied u përballën me thashetheme për ndarje pasi u shfaqën akuza për tradhti.

Raportet e para sugjeruan se ai kishte qenë i pabesë, por ata po qëndronin së bashku.

Natalie dhe Benjamin u martuan në vitin 2012 dhe kanë dy fëmijë – djalin Aleph i lindur më 2011 dhe vajzën Amalia, e lindur më 2017.

Në një intervistë të re me Vanity Fair, Natalie u pyet për spekulimet publike që rrethojnë të gjithë titujt.

Konkretisht, VF pyeti: “Në fillimin e daljes së këtij filmi, njerëzit shkruanin për martesën dhe jetën tuaj personale në një mënyrë shumë publike. Si është?”

Natalie u përgjigj: “Është e tmerrshme dhe nuk kam dëshirë të kontribuoj në të”.

Intervistuesi: “As mua s’me pëlqen të pyes për të”, për të cilën Natalie tha: “Mund ta imagjinoj”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.