13:19, 17 Prill 2019

Portland Trail Blazers kanë mundur Oklahoma City Thunder me rezultat bindës, 114:94.

C.J. McCollum me 33 pikë dhe Damian Lillard me 29 sosh ishin më koshashënuesit më të mirë te Blazers.

Në anën tjetër, Paul George me 27 pikë ishte pikëshënuesi më i mirë te OKC.

Kështu, vendësit tani avancojnë 2:0 në serinë e Playoff-it ndaj Thunder në kuadër të NBA-së.

Konkurs Pune

Lexo më shumë