Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Portieri i Lazios e lë ‘pa frymë’ Atleticon, në fund e barazon rezultatin (VIDEO)

NULL NULL
19.09.2023 23:05

Portieri i Lazios, Ivan Provedel, ishte heroi i ndeshjes së sotme ndaj Atletico Madridit, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Provedel shënoi gol të pabesueshëm në minutën e 95’, duke e barazuar rezultatin 1-1, me një goditje fantastike me kokë.

Golin për Atleticon e realizoi në pjesën e parë Pablo Barrios, në minutën e 29’.

Atletico dhe Lazio renditen në vendin e dytë dhe të tretë në Grupin E.

Në vend të parë është Feyenoordi, me tri pikë, pasi mposhti Celticun me rezultat 2-0. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme