Porno aktoret vishen, këngëtaret e famshme zhvishen - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Porno aktoret vishen, këngëtaret e famshme zhvishen

NULL NULL
07/05/2015

“Met Gala” mbrëmja solli zhveshje.

Beyonce, J.Lo dhe Kim Kardashian ishin munduar të mbanin sa më pak rroba në trup.

Konkurencë të pasmesh dhe fustane “të padukshme” ishin elementet kryesore të tepihut të kuq.

Por, një krahasim mes tepihut të kuq të natës Met Gala dhe AVN Awards, që shpërblen filmat më të mirë pornografikë, tregon goxha dallim.

Paradoksalisht, aktoret pornografike janë më të veshura sesa ato jopornografike.