Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia vret një burrë të armatosur në lindje të Londrës

NULL NULL
09.04.2018 11:53

Një burrë rreth moshës 40 vjeçare është qëlluar për vdekje nga policia në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.

Policia kishte pranuar thirrje për një burrë që po kërcënonte e i cili kishte në posedim armë zjarri, shkruan Independent, përcjell Klan Kosova.

Më vonë, ky burrë është qëlluar nga policia. Vdekja e tij është konfirmuar në vendin e ngjarjes.

Pas vrasjes së burrit policia ka nisur hetimet rreth incidentit, konkretisht Drejtoria e Standardeve Profesionale./Klan Kosova/

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.