Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia: Sulmi ndaj dy shqiptarëve u krye nga një grup kriminelësh të maskuar

NULL NULL
01.06.2023 14:59
policia

Dy shqiptarë janë sulmuar sot gjatë ditës në Mitrovicën e veriut.

Sipas policisë ata janë sulmuar nga një grup kriminelësh të cilët ishin të maskuar.

Personat e dyshuar kanë ikur në drejtime të ndryshme.

Ata janë dërguar për trajtim mjekësor.

“Aktet e tilla kriminale, nuk i shërbejnë sigurisë dhe qetësisë publike, iu shërbejnë vetëm individëve apo grupeve të caktuara kriminale, andaj Policia e Kosovës do të vazhdojë angazhimet e saja policore, me qëllim të parandalimit, hetimit dhe ofrimit të sigurisë ndaj të gjithë qytetarëve në nivel vendi”, thuhet në njoftimin e policisë përcjell Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.