Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia përpiqet ta largojë aligatorin, zbulon se është prej rëre

NULL NULL
16.05.2023 17:47
aligatori prej rere

Policia në Florida të ShBA-së iu përgjigj një thirrjeje nga plazhi për të larguar atë që dukej të ishte një aligator i madh, por shpejt u zbulua se ishte një skulpturë realiste me rërë.

“Shikoni përmasat e atij aligatori që një nga oficerët tanë u përpoq ta hiqte nga plazhi Treasure Island mbrëmë”, shkroi departamenti i policisë atje duke postuar një foto të aligatorit të rremë në Facebook.

Videoja e tregon policin që godet bishtin e “zvarranikut” dhe mëson se në fakt ishte një skulpturë rëre e projektuar mirë.

“Ne i duam njerëzit e talentuar që krijojnë vepra arti në rërë, por duke qenë se është sezoni i foleve të breshkave, mos harroni të rrafshoni kështjellat/skulpturat para se të largoheni. Breshkat e detit do t’ju falënderojnë”, thuhet në postimin në Facebook.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.