Policia njofton se çfarë u konfiskua në aksionin kundër fajdeve - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia njofton se çfarë u konfiskua në aksionin kundër fajdeve

NULL NULL
18.05.2023 09:08
Policia e Kosoves

Katër persona janë prangosur në aksionin kundër fajdeve dhe mashtrimeve ma kartela bankare.

Gjatë operacionit në Podujevë, Vushtrri dhe Lipjan janë konfiskuar vetura e armë.

“Gjatë kontrollit janë sekuestruar dy vetura, tri armë zjarri, 147 fishekë, gjashtë aparate të lojërave të fatit, një DVR video incizime, pesëmbëdhjetë telefona dhe nëntë shtëpiza kompjuteri”, thuhet në njoftim, përcjell KlanKosova.tv.

Policia thekson se me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS