Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia konfirmon bastisjet në Prishtinë, nuk jep detaje tjera

NULL NULL
14.10.2015 09:33

(E plotësuar)

Zëdhënësi i Policisë, Baki Kelani ka konfirmuar për Klan Kosovën operacionin policor të bastisjeve që është duke u zhvilluar në kryeqytet.

“Për detaje tjera ju njoftojmë pas përfundimit të operacionit”, ka thënë Kelani.

(Lajmi i mëhershëm)

Policia e Kosovës sot gjatë ditës ka nisur një aksion të bastisjeve në Prishtinë.

Ky operacion është duke u ndihmuar edhe nga Njësia Speciale e Kosovës derisa janë duke u bastisur disa lokale në kryeqytet, njofton Klan Kosova.

Klan Kosova ka provuar të komunikojë më Policinë për arsyet e kësaj bastisje dhe detaje të tjera por kjo ka qenë e pamundur.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.