Policia konfirmon bastisjen në KEK - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia konfirmon bastisjen në KEK

NULL NULL
19.04.2023 15:34
KEK

Një bastisje u zhvillua nga policia në zyrat qendore të Korporatës Energjetike të Kosovës.

Kjo u konfirmua për Klankosova.tv edhe nga ana e policisë përmes zëdhënësit Bajram Krasniqi.

Krasniqi tha se për detaje të tjera do të njoftohet me kohë.

Ende nuk dihet arsyeja e bastisjes në KEK apo nëse ka të arrestuar pas këtij aksioni./ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS

Bastisje në KEK