Policia konfirmon aksionin e bastisjeve të pronave - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia konfirmon aksionin e bastisjeve të pronave

NULL NULL
01/10/2015

EULEX-i dhe Policia e Kosovës janë duke realizuar një aksion masiv nëpër tërë territorin e Kosovës, ku po kryejnë bastisje në disa  prona private.

Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Hoxha duke mos dhënë detaje të tjera lidhur me këtë operacion ka bërë me dije se aksioni në fjalë është duke u udhëhequr nga Prokuroria Speciale e Kosovës.