Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për të arratisurit që dyshohen për vjedhje

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për të arratisurit që dyshohen për vjedhje

NULL NULL
2 vjet më parë

Policia e Kosovës ka ripostuar edhe njëherë komunikatën për tre persona që dyshohet se janë në arrati për disa raste të vjedhjeve dhe grabitjeve.

“Referuar nevojës për ndihmë me informata nga publiku, me qëllim të  lokalizimit të vendndodhjes së tre personave të dyshuar për raste të grabitjeve të armatosura kërkojmë përkrahjen tuaj me ripostimin e këtij informacioni”, thuhet në një komunikatë për media, njofton Klan Kosova.

Kastriot Shala, Ridvan Ademi dhe Leutrim Latifi, siç njofton Policia, konsiderohen si persona me rrezikshmëri të lartë dhe aktualisht gjenden në arrati në përpjekje për t’iu shmangur arrestimit.