Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për kapjen e këtij personi (FOTO)

NULL NULL
20.02.2024 14:49
Policia kërkon kapjen e këtij personi, dyshohet për dy vjedhje

Një person i dyshuar po kërkohet nga policia për dy raste të vjedhjes.

Organet e rendit po kërkojnë informacionet nga qytetarët për kapjen e tij.

Kërkimi i të dyshuarit po bëhet nga njësiti i hetimet i stacionit policor Qendra, në Prishtinë me autorizim nga prokuroria kompetente.

“Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personit apo vendodhjes së tij, kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192”, thuhet në njoftim.

Personi i kërkuar nga autoritetet është i paraqitur më poshtë:

Policia kërkon informacionet për kapjen e këtij personi

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.