Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia jep detaje rreth zjarrit tek Tregu i Gjelbër në Prishtinë (VIDEO)

NULL NULL
08.06.2023 23:16
zjarrfikes Tregu

Disa tezga janë përfshirë nga zjarri te Tregu i Gjelbër në Prishtinë.

Lidhur me rastin detaje ka dhënë policia.

Zëdhënësja për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti, tha për Klan Kosovën se aty janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

“Në vendngjarje janë zjarrfikësit dhe policia të cilët po merren me rastin”, tha Ahmeti për Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Zjarr te Tregu i Gjelbër të Prishtinë

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.