Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia gati për zgjedhjet e 21 qershorit

NULL NULL
17.06.2015 13:36
Policia e Shqipërisë ka kaluar në "shërbim të përforcuar", duke filluar që prej orës 07.00 të kësaj të mërkure.

Të gjitha shërbimet policore, duke nisur që sot, do të kryjnë shërbim 12 orësh. Ndërkaq, Policia e Shtetit ka marë të gjitha masat për të garantuar rendin dhe sigurinë publike.

“Këtu përfshihet parandalimi i aksidenteve rrugore, si dhe parandalimi dhe goditja e veprimtarisë kriminale. Vëmendje e posaçme u është kushtuar masave policore edhe për sezonin e ri turistik”, tha Gentian Mullai, zëdhënës i Policisë së Shtetit,transmeton Top Channel.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.