Policia franceze bastis shtëpinë e Francois Fillon - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia franceze bastis shtëpinë e Francois Fillon

NULL NULL
02/03/2017

Një aksion policor është duke u zhvilluar në Paris të Francës.

Sipas raportimeve në këtë operacion është duke u bastisur shtëpia e kandidatit presidencial të Francës, Francois Fillon, njofton Klan Kosova.

Kjo bastisje vie si pasojë e disa hetimeve ku dyshohet sa Fillon ka kryer disa falsifikime dhe ka punësuar njerëz në mënyrë të paligjshme.

Detaje të tjera publikohen së shpejti.