Policia e ndalon “papi chulon” e Prishtinës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia e ndalon “papi chulon” e Prishtinës (VIDEO)

NULL NULL
30.03.2023 14:52
papi chulo

Një video ku shihet një veturë e tipit BMW me ngjyrë të gjelbër ka qarkulluar javë më parë nëpër rrjetet sociale.

Dikush u ankua se në rrugën B të Prishtinës, një person po e voziste veturën në fjalë me zë shumë të lartë të muzikës, njofton Klan Kosova.

Video në fjalë ngjalli reagime të shumta, pasi që shumë komentues e kritikuan atë për prishje të qetësisë në kryeqytet.

Sot e njëjta veturë është ndaluar nga Policia e Kosovës. Nuk dihet arsyeja e ndalimit, vetëm se Klan Kosova ka siguruar pamje nga vendi ku vetura me ngjyrë të gjelbër shihet e ndaluar nga policia.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

klankosova.tv