Policia e Kosovës parakalon me vetura të reja (VIDEO)

Policia e Kosovës parakalon me vetura të reja (VIDEO)

NULL NULL
4 javë më parë

Policia e Kosovës është bërë me vetura të reja. Modelet e reja të tipit “Skoda”, tani do të qarkullojnë në rrugët e Kosovës me llogon dhe sinalistikën e policisë.

Klan Kosova dje ka raportuar për veturat e reja të organeve të rendit.

Sot veturat janë parë në rrugët e Kosovës dhe lëvizjet e tyre janë xhiruar me dronë.

Pamjet e siguruar nga emisioni “Drive Zone” që transmetohet çdo të shtunë në Klan Kosova nga ora 17:00.