Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia e Kosovës falënderohet në Times Square të Nju-Jorkut

NULL NULL
25.09.2023 08:56

Emblema e Policisë së Kosovës është shfaqur në Qendrën e Universit, në Nju-Jork.

Solidarizimi me Policinë e Kosovës vjen pas sulmit nga një grup kriminal në veri të vendit, ku u vra një polic, një u plagos dhe dy të tjerë mbetën të lënduar.

Këto billborde janë mundësuar nga platforma e patundshmërive, kompania shqiptaro-amerikane Tafingo.

Tafingo njihet edhe për organizimet tjera me karakter patriotik në qytetin e Nju-Jorkut, mes tyre edhe organizimet madhështore për Ditën e Pavarësisë ku e ka mbushur sheshin e këtij qyteti.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.