Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e një personi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e një personi

NULL NULL
17/01/2020

Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotografisë me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht arrestimin e tij, ka lëshuar një kërkesë bashkëpunimi me qytetarët.

Personi i kërkuar është:

Haki (Fetah) Gjocaj i lindur me 04.02.1977 në fshatin Baballoq-Deçan.

I pandehuri është i kërkuar për veprën penale: Vrasje e Rëndë

“Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor”.

klankosova.tv