Policia barrikadohet para Parlamentit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia barrikadohet para Parlamentit

NULL NULL
17/12/2015

Janë mbledhur para fillimit të seancës së sotme plenare për të rakorduar qëndrimet e tyre në këtë seancë, grupi parlamentar i Partisë Socialiste dhe ai i Lëvizjes Socialiste për Integrim. Mësohet se mazhoranca do të dakordësohet për çështjet që do të diskutohen në seancë.
Ndërkohë, në kohën që deputetët do të diskutojnë në Parlament, opozita ka lajmëruar një protestë jashtë tij. Për këtë arsye, para Parlamentit ka një prezencë shumë të madhe efektivësh policie./shekulli.al

policia 2