22:00, 12 Shkurt 2019

Policia thotë se reperi i njohur si YoungBou Never Broke Again, është arrestuar në një hotel në Atlanta nën akuzën për sjellje të çrregullt.

Mediat raportojnë se artisti emri i të cilit është Kentrell Gaulde, u vu në pranga të hënën pasdite së bashku me Starr Thigpen në shtëpinë e Hyatt, transmeton Klan Kosova.

Policia në Atlanta thotë në një njoftim për shtyp se stafi i shtëpisë hyri në dhomë për të cilën ata mendonin se ishte e lirë.

Më pas, Thigpen e goditi një grua nga personeli në fytyrë dhe rrahja vazhdoi edhe në korridor.

Të dy u akuzuan edhe për posedim të marihuanës.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë