Polici lëndon dy persona aksidentalisht me armë në Francë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Polici lëndon dy persona aksidentalisht me armë në Francë

NULL NULL
28/02/2017

Një polic snajperist francez ka shtënë aksidentalisht dhe ka lënduar dy persona gjatë fjalimit të presidentit Hollande, shkruan BBC, transmeton Klan Kosova.

Hollande ishte në inaugurimin shtrimit të një hekurudhe të re në qytetin Villognon në perëndim të Francës.

Një kamerier dhe një punëtor të cilët ishin prezent në këtë ngjarje pësuan lëndime të lehta pas të shtënave, njëri në kyçin e këmbës dhe tjetri në këmbë.