"Polici i i Portokallisë" viziton palestrën - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Polici i i Portokallisë” viziton palestrën

NULL NULL
02/10/2015

Florjan Binaj, që njihet si “Polici i i Portokallisë”, e ka ndarë këtë foto nga palestra ndërsa njofton se është duke u stërvitur pikërisht për nisjen e sezonit të ri, që shënon edhe sezonin e 24.

Shoku i Binajt duket me përvojë në palestër, ndërsa aktori nuk duket dhe aq gati për këtë sezon, transmeton Klan Kosova.

Pavarësisht se është fryrë sa ka mundur, muskujt – sidomos në zonën e barkut – s’duken gjëkundi.

Gjysma e së keqes që Binaj e luan i veshur rolin e policit te Portokallia!

 

Florian Binaj