Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policët e Floridës nxjerrin aligatorin nga një shtëpi (FOTO)

NULL NULL
21.11.2023 15:06
aligatori

Policia u thirr në një shtëpi në Florida të ShBA-së për të larguar një hajdut gjakftohtë – një aligator.

Zyra e Sherifit të Qarkut Santa Rosa tha se ekipet iu përgjigjën një shtëpie ku një banor po kërkonte ndihmë për të hequr “mysafirin e pazakontë”.

“Rezulton se organet e rendit tanë tani janë certifikuar në Alligator Wrangling 101”, thuhej në postim.

Aligatori u kap në mënyrë të sigurt dhe u zhvendos në strehën e kafshëve të egra të Bregut Emerald.

aligatori

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.