Polemikë mes 50 cent e Rick Ross - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Polemikë mes 50 cent e Rick Ross

NULL NULL
15/10/2015

Rick Ross e ka mësuar se nëse i thua 50 Cent-it se je trokë, ai do të përgjigjët në të vetmen mënyrë që di.

Reperi Ross i është drejtuar kolegut të tij 50 Cent duke i cituar një thënie të famshme amerikane “Bëhu i pasur ose vdis duke provuar, apo bankroto”.

Kjo polemikë virtuale në mes të famshmëve të botës së repit, ka ardhur pasi 50 Cent është vetdeklaruar si i bankrotuar para disa javësh.

Mirëpo, 50 cent ka vendosur t’i përgjigjet Rick Ross-it në një mënyrë kreative.

Ai është ulur në dysheme dhe e ka shkruar fjalën “broke (i bankrotuar)” me qindra dollarë të paluara.

Reperi po ashtu ka realizuar edhe një video ku zgjohet nga gjumi i rrethuar me shumë dollarë.