Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pogba në Barcelonë?

NULL NULL
02.05.2015 17:18
Shumë i kërkuari nga klubet evropiane, Paul Pogba, mund t'u bashkohet katalanëve sezonin e ardhshëm.

Menaxheri i francezit, Mino Raiola, ka shkuar në Spanjë për t’u takuar me drejtorin sportiv të Barcelonës, Ariedo Braidan, e për të biseduar për një transferim të mundshëm të Pogba në “Camp Nou”.

Sipas të përditshmes sportive katalanase “Sport”, Barcelona është e gatshme të ofroje 70 milionë euro për mesfushorin e Juventusit.

Ndërkohë, në marrëveshje mund të përfshihen edhe lojtarët si Martin Montoya dhe Pedro Rodriguez.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.