21:32, 19 Prill 2019

Sipas Calciomercato, mesfushori Paul Pogba mbetet në ëndrrat e skuadrës Juventus.

Pavarësisht faktit se klubi italian është pranë arritjes së marrëveshjeve me disa futbollistë të njohur, shpresat për ta nënshkruar francezin ende nuk janë shuar, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Futbollistët e renditur në top listën e Juventusit për transferimet e verës janë: Federico Chiesa, Joao Felix, Rafael Varane dhe Samuel Umtiti.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë