Pogba dhe Evra luajnë në "Elbasan Arena" - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pogba dhe Evra luajnë në “Elbasan Arena”

NULL NULL
28/05/2015
Trajneri i Francës Didier Deschamps ka përfshirë edhe Evran edhe Pogban në skuadër edhe pse një natë më parë do të luajnë në finale të Champions League.

Franca do të përballet me Belgjikën pastaj do të udhëtojë për në Shqipëri.

“Vendimi ka qenë i qartë që të dy lojtarët do të jenë pjesë e kombëtares, të dy do të luajnë, ekipi kombëtar i Francës për mua është mbi çdo ekip tjetër, ata do të na bashkohen edhe në ndeshjen kundër Shqipërisë” ka thënë Deschamps.