Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Podujevë, shkolla e Bellopojës afër shembjes (VIDEO)

NULL NULL
12.04.2018 20:18

Muret e banjove janë shembur gjithandej.

Edhe elementet tjera janë qarë e shkatërruar në hapësirat e shkollës fillore “Shefki Kuleta”, në fshatin Bellopojë të komunës së Podujevës.

Rreziku që ndonjë mur të bie mbi fëmijët, konsiderohet i madh nga mësimdhënësit e shkollës.

Kronikë e Dafina Jegenit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.