Podujevë: Babai raporton në polici se i janë zhdukur dy vajzat

Podujevë: Babai raporton në polici se i janë zhdukur dy vajzat

NULL NULL
2 months më parë

Dy vajza janë zhdukur në fshatin Obranqë të Podujvës.

Rastin në polici e ka raportuar babai i tyre, duke thënë se vajzat janë larguar nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më, përcjell Klankosova.tv.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se dy vajzat e tij viktimat femra kosovare (të mitura), janë larguar nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Tutje, në këtë raport thuhet se rasti është duke u hetuar.