Podcast Lifestyle me Gonxhen: Valon Syla, një lifestyle më kontravers (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Podcast Lifestyle me Gonxhen: Valon Syla, një lifestyle më kontravers (VIDEO)

NULL NULL
1 week më parë

Këtë javë i ftuar në Podcast Lifestyle me Gonxhen, i ftuar ishte gazetari dhe analisti Valon Syla. Për gjatë një ore, Syla ka rrëfyer për stilin e tij të jetës i cili padyshim e shtynë të flasë për problemet sociale që po kalon populli jonë dhe “shok terapinë” që ai herë pas herë provon t’ia jap ndjekësve të tij në facebook.

A e bën më të dashur për njerëzit kjo “shok terapi” që ai e përcjell përmes statuseve dhe debateve televizive? Çfarë mendimi ka Valon Syla për mediat e kësaj kohe? A është pro apo kundër diasporës?

Cila pjesë e diasporës pajtohen me mendimin e Valon Sylës? Në cilin vend në diasporë do të donte të jetonte ai? Këto dhe shumë të tjera mund t’i ndiqni në linkun më poshtë të Podcast Lifestyle me Gonxhen.