"Po të mos e kishte inteligjencën vezorja ne nuk do të ishim sot", flasin Juliana, Mbresa dhe Arta - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Po të mos e kishte inteligjencën vezorja ne nuk do të ishim sot”, flasin Juliana, Mbresa dhe Arta

NULL NULL
06.02.2023 15:42

Mbresa, Arta dhe Juliana kanë folur për shëndetin riprodhues.

Ato në bisedë e sipër thanë: “”Po të mos e kishte inteligjencën vezorja ne nuk do të ishim sot”.

Banoret e Big Brother Vip Kosova folën edhe për disa studime që kanë të bëjnë me këtë çështje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.